Senzorové bariéry | APROKS

Senzorové bariéry

Senzorové bariery typu CSB a DFB byly navrženy ke kontrole přístupu zaměstnanců a návštěv v kancelářských a administrativních budovách, letištích a veřejných objektech. Kombinuje vlastnosti jako vysokou propustnost, uživatelskou přístupnost, komfort a atraktivní design. Různé úrovně bezpečnosti nenásilně zabraňují neoprávněnému průchodu.    
Senzorové bariery typu HSB byly navrženy ke kontrole přístupu zaměstnanců a návštěv v kancelářských a administrativních budovách, letištích a veřejných objektech. Kombinuje vlastnosti jako vysokou propustnost, uživatelskou přístupnost, komfort a atraktivní design. Různé úrovně bezpečnosti nenásilně zabraňují neoprávněnému průchodu.   Dvě produktové linie Rozdíl je ve vzhledu. První linie má vzhled produktové řady Kerberos TPB. Druhá linie má vzhled produktové řady Charon. Všechny ostatní funkce jsou stejné.
Senzorové bariery typu HSB M01 byly navrženy ke kontrole přístupu zaměstnanců vozíčkářů nebo pro vjezd pro kola, popř. náklad. Kombinuje vlastnosti jako vysokou propustnost, uživatelskou přístupnost, komfort a atraktivní design. Různé úrovně bezpečnosti nenásilně zabraňují neoprávněnému průchodu.
Senzorové bariery typu HSG byly navrženy ke kontrole přístupu zaměstnanců a návštěv v kancelářských a administrativních budovách, letištích a veřejných objektech. Kombinuje vlastnosti jako vysokou propustnost, uživatelskou přístupnost, komfort a atraktivní design. Různé úrovně bezpečnosti nenásilně zabraňují neoprávněnému průchodu.