O nás | APROKS

O nás

 APROKS

APROKS  je řešitelská, konstrukční, projektová, inženýrská a dodavatelská firma působící v oblasti informačních a automatizovaných systémů. Svou činností se zaměřuje zejména na identifikační a přístupové systémy v konkrétních podmínkách a požadavcích provozu koncového uživatele.

Úkolem, který si vytyčujeme je hledání a nalézání řešení pro nestandardní situace a požadavky

Metodou je vytváření modulárních ověřených řešení jako základu pro komplexní systém

Těžištěm je  aplikované využívání naší dlouholeté aktivity v oboru

Postupem je analýza požadavků a představ koncového uživatele, návrh optimálního řešení, vypracování realizačního projektu s podrobnou technickou specifikací, ověření navrženého řešení na zkušebně, realizace (dodávka, montáž, implementace) na místě, servis a technická podpora realizovaných systémů

Zaměření našich pracovníků: HW a SW automatizovaných, řídicích, informačních a kontrolních systémů.

Základem strategie firmy je komplexní pojetí řešení, zahrnutí zodpovědnosti a garancí v projekci, dodávky a inženýring všech souvisejících částí. Při realizaci svých podnikatelských aktivit spolupracujeme s řadou českých i zahraničních partnerů. 

APROKS  je pružná firma se základním kádrem pracovníků a širokou sítí externích spolupracovníků různého zaměření, dovolující prohloubit nebo rozšířit základní kapacitu na rozsah potřebný pro konkrétní zakázku. Sídlo společnosti je v Praze, působnost – celá ČR.